Fudbaleri Juventusa ni u drugom ovosezonskom prvenstvenom nastupu nisu uspeli da osvoje čitav plen, a nakon poraza od Barija „stara dama“ je uz dve asistencije srpskog reprezentativca Miloša Krasića došla do boda u goleadi sa Sampdorijom – 3:3.

Milos Krasic, Juventus

Da stvari neće ići baš glatko za ekipu iz Torina potvrdilo je vođstvo gostiju iz 36. minuta kada je mrežu crno-belih zatresao Nikola Poci, ispostavilo se kasnije dvostruki strelac na ovom meču. Ipak, već do kraja poluvremena Juve je poravnao rezultat i to nakon što je na dodavanje Del Pjera Krasić glavom unazad vratio loptu za Markizija a ovaj doneo izjednačenje domaćinu. Drugi gol Juventusa takodje je bio na asistenciji Krasica, koji je potom napravio prodor i doso sam ispred golmana gde je nazalost golman odbranio njegov sut.

Prava uzbuđenja usledila su, međutim, tek u drugom delu igre, a za samo dvadesetak minuta mreže su se četiri puta tresle. Na gol Pepea za 2:1 odgovorio je Kasano, koji je bio strelac i u prvom kolu kada je Samp pobedio Lacio sa 2:0, a i pogodak Kvaljarele nije doneo dugu radost za tifoze Juventusa, jer je Poci doneo novo izjednačenje, ispostavilo se za konačnih 3:3 u 73. minutu.