Fudbaler Intera Dejan Stanković postigao je tri gola tokom utakmice Intera i Parme (5:2). Kapiten Srbije je na fenomenalan način započeo utakmicu u kojoj je prvo u 18. a zatim i u 19. minutu matirao golmana Parme Mirantea.

Dejan Stankovic, het-trik, Inter, Novembar, 2010

Prvo je na sebi svojstven način šutirao sa distance, a lopta je dobila drugu putanju pošto se očešala o leđa Lukarelija.

Prvi i drugi gol Stankovica

Rafa Benitez i saigrači su odahnuli pošto je Inter u tim trenucima gubio sa 1:0. Samo 60 sekundi kasnije, Stanković je ponovo oprobao šut i po drugi put pronašao put ka mreži Parme za 2:1.

Dejan Stankovic slavi gol protiv Parme (nov, 2010)

Treći gol za prvake Italije postigao je Esteban Kambijaso, dok je Ernan Krespo po drugi put zatresao mrežu domaćih u 36. minutu.

Treci gol Stankovica

Inter je povisio na 4:2 golom Mote, a onda je ponovo stupio na scenu najbolji igrač današnje utakmice trećim golom u 75. minutu!