Neverovatna utakmica sinoć je viđena u Đenovi, fudbaleri Đenove poveli su sa 2:0 u prvih petnaest minuta ali je Roma kasnije sa četiri gola preokrenula u svoju korist.

Janković postigao gol, Đenova posle 2:0 poražena 2:4

Đenova je povela već u sedmom minutu golom Juraja Kucke iz sjajnog udarca sa nekih dvadeset metara da bi prednost povećao Boško Janković u 15. minutu, njegov prvi atraktivni šut završio je na prečki ali je u nastavku te akcije postigao gol, u tom trenutku delovalo je da će Đenova u nastavku da diktira tempo utakmice i tako dočeka kraj, ali naprotiv Roma preuzima inicijativu.

U 26. minutu Toti smanjuje prednost Đenove sjajnim volej-šutom koji je završio u mreži Đenove da bi u 43. minutu Osvaldo izjednačio na 2:2.

Osvaldo donosi i prednost Romi u 55. minutu kada je glavom postigao gol posle kornera. Dok je u 82. minutu Lamela overio poraz Đenove sjajnim udarcem.

Siniša Mihajlović bi trebao da razmlisli o tome da vrati sjajnog napadača Đenove u selekciju.