Prijavite se kao saradnik sajta BeliOrlovi.rs
Arhiva za kategoriju:

Danko Lazović

Spisak: Subotica nema u selekciji dok je Advokat tu, Danko Lazovic ponovo „orao“!

Selektor fudbalske reprezentacija Srbije Dik Advokat objavio je spisak igrača koji će nastupati u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo protiv selekcija Jermenije i Albanije, a najveće iznenađenje je poziv članu Partizana Danku Lazoviću, kao i stav šefa struke u vezi Nevena Subotića.

Neven Subotić delio autograme preko sat vremena!

Opsirnije »

Vraca se Stojkovic, kraj za Pantelica i Žigica

Selektor Srbije Siniša Mihajlović nezadovoljan je kako su u pripremnim utakmicama gol Srbije branili Brkić i Kahriman i za kvalifikacije bi mogao da u reprezentaciju vrati Vladimira Stojkovića, takođe razgovaraće i sa Dankom Lazovićem dok je za Pantelića i Žigića kraj u reprezentativnom dresu bar dok je selektor Siniša Mihajlović.

Siniša Mihajlović planira da u reprezentaciju vrati Stojkovića, razgovaraće sa Dankom Lazovićem kao i sa Milošem Krasićem, za Pantelića i Žigića nema mesta.
Opsirnije »

Rusija: Zenit ostao na prvom mestu!

Luković i Lazović sa Zenitom zadržali prvo mesto pred zimsku pauzu, Tošić završio na drugom mestu dok Marko Lomić sa Dinamom odmah iza njih…

Aleksandar Luković, Srbija-Gana

Aleksandar Luković

Opsirnije »

Lazovic pogodio i asistirao, Zenit pobedio

Danko Lazović potvrđuje odlučnu igru u skoro svakoj utakmici ruskog Zenita. Tako je bilo i sinoć protiv Novgoroda.

Rekao je zbogom reprezentaciji Srbije, i iako su ga tada mnogi osuđivali, sad verovatno uzdišu u želji da se Danko Lazović ponovo priključi Orlovima. Treba nam jedan ovakav igrač!

Opsirnije »

Rusko prvenstvo ulazi u uzbudljivu završnicu

U Rusiji su naši fudbaleri bili uspešni i zabeležili pobede sa svojim timovima i tako ustali u trci za prvaka ovog šampionata.

Ekipa Zenita za koju nastupaju Aleksandar Luković i Danko Lazović, gostovala je ekipi Rostova. Zenit, lider Ruskog šampionata, je bio favorit u ovom meču i to je dokazao već u prvom poluvremenu. U 9 minutu Dani je svoju ekipu u vodjstvo, dok je Luković iz jedanasterca u 15 minutu udvostručio prednost. Za prednost od 0:3 pobrinuo se Bukarov u 32 minutu i u tom trenu se već znalo ko će kao pobednik napustiti ovaj meč. Tek u drugom poluvremenu se ekipa Rostova osvestila i u 49 minutu preko Brakamontea smanjila na 1:3. Do kraja utakmice Zenit je zatvori sve prilaze ka svom golu i sačuvao prednost koja mu je donela veoma važna 3 boda u trci za titulu. Luković je igrao do 61 minuta i uz gol zabeležio asistenciju kod trećeg gola za svoj tim, dok Lazović nije ulazio u igru. Opsirnije »