Prijavite se kao saradnik sajta BeliOrlovi.rs
Arhiva za kategoriju:

Dejan Lekić

„Orlovi“ krenuli put Škotske

Sad je sve na njima, sve spekulacije, sve najave, analize, kritike, saveti su po strani. Reprezentacija u subotu igra utakmica i trebalo bi da se u Glazgovu potpuno skoncentrišu na duel koji im sledi.
Orlovi otputovali za Škotsku
Opsirnije »

I Lekic u Gencerbirligiju

Nakon što je bek reprezentacije Srbije Duško Tošić potpisao za turski Genčerbirligi, postoji mogućnost da i sadašnji napadač Osasune Dejan Lekić učini isto.

Dejan Lekić u Genčerbirligiju

Opsirnije »

Lekic: „Možemo bolje“

Napadač reprezentacije Srbije, Dejan Lekić, očekuje da će „Orlovi“ u narednim utakmicama da nagoveste velike mogućnosti.
Dejn Lekić, možemo bolje
Lekić je odigrao 75. minuta protiv Španije, bio je dosta odsečen u napadu, uspeo je da postigne gol ali je taj gol poništen zbog, opravdanog, ofsajda.

Opsirnije »

Lekic: „Imamo kvalitet da se suprostavimo Špancima“

Napadač Osasune i reprezentacije Srbije, Dejan Lekić, smatra da reprezentacija Srbije ima kvalitet da se suprostavi Špancima.

Srbija će 26. maja u Sent Galenu da odigra utakmicu sa Španijom koja će biti oslabljena za igrače Barselone i Bilbaoa.

Bolje je, zaista da ne gubimo vreme, i javno analiziramo španske fudbalere. Iako neće igrati u najjačem sastavu „Furija“ je zaista rival za najviše moguće poštovanje. Ipak, verujem da i mi imamo kvalitet da im se suprostavimo na adekvatan način“, rekao je Lekić za zvanični sajt FSS-a.

Fudbaler moskovskog CSKA, Zoran Tošić, izjavio je da rezultat nije u prvom planu.
Opsirnije »

Lekic dao dva gola Barseloni (poluvreme)

Barselona je najjači klub na svetu trenutno, i kao takva pravi je izazov za velike evropske klubove.
Mnogi fudbaleri smatraju golove date Barseloni drugačije od ostalih, jer ipak su oni najbolji.

Naš Dejan Lekić je taj poseban osećaj nakon datog gola Barseloni večeras osetio dva puta! I to sve za 20 minuta!

Iako mu nije prvi put da zatresa mrežu katalonaca (već je bio strelac protiv Barselone u Kupu kralja), večeras mu je verovatno draže!
U 22. kolu Primere, već na poluvremenu Barselona gubi od Osasune 2:0, a kako rekosmo strelac oba gola je internacionalac Srbije – Dejan Lekić.

Odnos komentatora na raznim televizijama se drastično promenio kada je Lekić u pitanju još nakon postignutog prvog gola. Ipak, nakon što je postigao drugi, ekspanzija je porasla, pa komentatori brzinom svetlosti pronalaze informacije o Lekiću kako  bi ih plasirali ljubiteljima fudbala.
Znaju oni vrlo dobro da nije tako lako dati Barsi gol!