Arhiva za kategoriju:

Gojko Kačar

Povreda Gojka Kacara

Gojko Kačar doživeo je tešku povredu u finišu utakmice. Sledi mu duga pauza.

Kačar je u finišu utakmice Hamburger – Nirnberg (1:1) zadobio tešku povredu – prelom članka i prevežen je u lokalnu bolnicu gde će biti operisan.

Iako još niko iz kluba nije saopštio rezultate pregleda, sigurno je da Gojku sledi duga pauza.

To znači da novi selektor Srbije neće moći računati Kačara na početku svog mandata.

BeliOrlovi.rs (M. Petković, foto: Guliver/Getty images)

Bundesliga: Ignjovski asistirao!

Iza nas je vikend u kome su u Bundesligi u pretposlednjem kolu naši fudbaleri zabeležili polovičan uspeh. Ignjovski asistirao u pobedi; Kuzmanović ponovo na klupi; Kačar ušao sa klupe.

Za početak spomenućemo da je Neven Subotić i dalje povredjen i da je za njega ovaj jesenji deo sezone već završen. Nadamo se da će nakon zimske pauze povreda biti samo njegova prošlost i očekujemo da ponovo sa Humelsom čini jedan od najboljih odbrambenih tandema u Bundesligi.

Aleksandar Ignjovski

Opsirnije »

Bundesliga: Kuzmanovic postao rezerva

Dva kola su ostala do kraja jesenjeg dela Bundeslige. Ignjovksi standardno u prvoj postavi Verdera; Kačar pobedio; Kuzmanović ušao tek u drugom poluvremenu.

Ovog puta ćemo početi od derbija dve Borusije iz Menhengladbaha koja je bila domaćin i one iz Dortmunda. Za gostujuću ekipu Subotić nije zaigrao ni u ovom derbiju zbog povrede lica. Dortmund je poveo u prvom poluvremenu, tačnije u 40 minutu preko Levandovskog. Zasluženo su otišli na pauzu sa prednošću od jednog gola. U drugom su takodje bili bolji protivnik, ali je ekipa iz Menhengladbaha preko Hankea izjednačila u 72 minutu. To se kasnije i ispostavilo kao poslednji pogodak na ovom meču- 1:1.

Opsirnije »

Bundesliga: Kacar dobar,ali samo bod za HSV

Ovog vikenda je bilo na programu 14 kolo Bundeslige. Srbi su naravno bili prisutni. Ignjovksi danas zabeležio pobedu nad Kuzmanovićem, Kačar izvukao bod…

Ignjovski iz vikenda u vikend pokazuje svoje kvalitete u Nemačkoj ligi i sada stvarno postaje pitanje vremena kada će uslediti poziv za nacionalnu selekciju Srbije. Ovog vikenda se našao uz desnu aut liniju( još jedna pozicija na kojoj se izvanredno snašao) i onemogućio svaki prodor po toj strani ekipe Štutgarta. Njegov tim je trijumfovao golovima Hanta u 57 minutu i Nalda u 67. Ignjovski je odigrao svih 90 minuta, dok na drugoj strani Zdravko Kuzmanović biva zamenjen na poluvremenu, ne toliko zapažen u ovom meču, od strane Gentnera.

Neven Subotić i dalje je odsutan zbog svoje povrede. Njegova ekipa, Borusija Dortmund, je odigrala derbi ovog kola na svom stadionu protiv Šalkea. Bili su dominantnija ekipa. To im se vratilo kroz konačan ishod ovog meča i nova 3 boda koja ih održavaju u borbi za titulu koju su osvojili prošle sezone. Golove su postigli Levandovski u 16 i Subotićev zamenik Santana u 61 minutu za konačnih 2:0.Gojko Kačar. Srbija tokom sp 2010

Opsirnije »

Bundesliga: Ignjovski i Verder deklasirani!

Ovog vikenda je odigrano 13 kolo Bundeslige. Aleksandar Ignjovski je prvi nastupio, ali je njegov tim deklasiran u ovom kolu; Subotić zbog povrede ne igra u derbiju; Rajković zbog crvenog pauzira, a od Kačara se očekuju novih 90 minuta u igri kao i od Kuzmanovića u dresu Štutgarta. Opsirnije »