Pantelic pozvao navijace da napune Marakanu

Selektor Srbije Siniša Mihajlović pozvao je navijače da napune Marakanu jer mladom timu Srbije podrška sada potrebna više nego ikad.

Opsirnije »

U oktobru: Žigic, Krasic, Pantelic i Jovanovic medju „Orlovima“

Selektor reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović nagovestio je da bi pred početak kvalifikacija za SP ipak mogao da računa na nešto iskusnije fudbalere koje je u prethodnim utakmicama izostavio iz tima.

Mihajlović vraća Žigića, Krasića, Pantelića i Jovanovića

Opsirnije »

Vraca se Stojkovic, kraj za Pantelica i Žigica

Selektor Srbije Siniša Mihajlović nezadovoljan je kako su u pripremnim utakmicama gol Srbije branili Brkić i Kahriman i za kvalifikacije bi mogao da u reprezentaciju vrati Vladimira Stojkovića, takođe razgovaraće i sa Dankom Lazovićem dok je za Pantelića i Žigića kraj u reprezentativnom dresu bar dok je selektor Siniša Mihajlović.

Siniša Mihajlović planira da u reprezentaciju vrati Stojkovića, razgovaraće sa Dankom Lazovićem kao i sa Milošem Krasićem, za Pantelića i Žigića nema mesta.
Opsirnije »

Marko Pantelic dvostruki strelac za Olimpijakos

Napadač Olimpijakosa Marko Pantelić postigao je dva gola u pobedi njegovog tima nad Trasivolusom Filisom od 3:0 u okviru petog kola Kupa Grčke.

Pantelić je ponovo iskoristio šansu koju mu je ukazao trener Ernesto Valverde da od početka bude na terenu i već u 10. minutu matirao je protivničkog čuvara mreže.

Na 2:0 je povisio Fuster u 21. minutu a konačan rezultat postavio je srpski internacionalac u 56. minutu utakmice.

Pantelić je na 31 utakmici postigao 20 golova za crveno-bele iz Pireja.

Izvor: BlicSport

Rezultat Ankete: Budite vi selektor reprezentacije Srbije!

Kao što smo i obećali, nakon utakmice sa Italijom(1:1), zaključili smo i sabrali vaše glasove u anketi: Budite vi selektor reprezentacije Srbije. Imali ste priliku da iznesete vaše mišljenje i glasate za igrače koji po vama zaslužuju mesto u reprezentaciji Srbije.

Rezultati su za neke možda iznenadjujući, za neke možda ne, mi ćemo ih izneti i ukratko prokomentarisati ih.

U anketi za golmane, inače u ovoj anketi je učestvovalo najviše glasača, najviše glasova imao je Vladimir Stojković. Nekadašnji čuvar mreže reprezentacije Srbije, je u Partizanu pronašao klub u kome ima zavidnu minutažu, što prethodno nije bio slučaj. To se odrazilo i na njegov učinak u mečevima na kojima je nastupao. Stekao je sigurnost u sebe, što ako se prisetimo malo ranije nije uvek bio slučaj, i sada je svakako jedan od glavnih kandidata za jedinicu „Orlova“ samo se očekuje još poziv selektora.