Prijavite se kao saradnik sajta BeliOrlovi.rs
Arhiva za kategoriju:

Marko Šćepović

Srbija izgubila od Kolumbije

Reprezentacija Srbije nije uspela u prijateljskom meču protiv Kolumbije da ostane neporažena. Od remija je našu reprezentaciju delio samo jedan minut plus nadoknada vremena. Gol u 89. minutu u režiji Guarina doneo je trijumf Kolumbiji nad „Orlovima“- 1:0.

Kolumbija- Srbija

Opsirnije »

„Maksimir“ prevelik zalogaj za mlade „Orlove“

Fudbalska reprezentacija Srbije doživela je poraz na gostovanju u petom kolu kvalifikacija za svetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine u Hrvatskoj. Mladost, neke neočekivane odluke selektora Mihajlovića i katastrofalne greške Kolarova i Brkića donele su trijumf neubedljivim Hrvatima- 0:2.

Siniša Mihajlović

Opsirnije »

Vraca se Stojkovic, kraj za Pantelica i Žigica

Selektor Srbije Siniša Mihajlović nezadovoljan je kako su u pripremnim utakmicama gol Srbije branili Brkić i Kahriman i za kvalifikacije bi mogao da u reprezentaciju vrati Vladimira Stojkovića, takođe razgovaraće i sa Dankom Lazovićem dok je za Pantelića i Žigića kraj u reprezentativnom dresu bar dok je selektor Siniša Mihajlović.

Siniša Mihajlović planira da u reprezentaciju vrati Stojkovića, razgovaraće sa Dankom Lazovićem kao i sa Milošem Krasićem, za Pantelića i Žigića nema mesta.