Prijavite se kao saradnik sajta BeliOrlovi.rs
Arhiva za kategoriju:

Slobodan Rajković

Srbija izgubila od Kolumbije

Reprezentacija Srbije nije uspela u prijateljskom meču protiv Kolumbije da ostane neporažena. Od remija je našu reprezentaciju delio samo jedan minut plus nadoknada vremena. Gol u 89. minutu u režiji Guarina doneo je trijumf Kolumbiji nad „Orlovima“- 1:0.

Kolumbija- Srbija

Opsirnije »

Rajkovic definitivno otpisan

Slobodan Rajković će sigurno napustiti ekipu Hamburgera, pošto je ostao i bez vrlo bitne podrške sportskog direktora HSV-a.

Rajković otpisan

Opsirnije »

Rajkovic dobio jaku podrsku u Hamburgeru

Posle sukoba sa saigračem Heungom Minom Sonom, Slobodan Rajković je prema odluci trenera Torstena Finka kažnjen izbacivanjem iz prvog tima, ekspresnim stavljanjem na transfer listu i činilo se da je, što se boravka u HSV-u tiče, njegova karijera završena.

Rajković dobio podršku

Opsirnije »

Srbi u Evropi: Defanzivci

Na sajtu Beli Orlovi moći ćete da pročitate kakvu su sezonu u evropskim klubovima imali naši reprezentativci (po najnovijem spisku). Svake subote ćemo objavljivati po jednu poziciju na kojima igrači igraju, redosledom: golmani, odbrana, vezni red, napad. Ove subote tema su igrači odbrane.