Rišeir Živković mladi fudbaler Groningena, zaigraće za kadetsku reprezentaciju Srbije! Plašili smo se da će i ovaj fudbalski biser zaobići dres naše reprezentacije, ali je zahvaljujući Savi Miloševiću ipak došlo do dogovora da Rišeir zaigra u dresu Srbije!

Rišeir Živković

Opsirnije »

Blateru se ne svidja kazna za Srbiju!

Predsednik FIFA-e Sep Blater želi da sa prvim čovekom UEFA-e Mišelom Platinijem porazgovara oko kazne sa kojom je Srbija sankcionisana za incident u Kruševcu koji se dogodio na kraju utakmice. Srbija je kažnjena sa 80.000 € i jednom utakmicom bez publike, Englezi su Srbiju optužili za rasizam nakon izjave Denija Rouza.

Srbija - Engleska, incident u Kruševcu

Opsirnije »

Jankovic objavio spisak za Englesku, povratak Lazovica

Selektor mlade reprezentacije Srbije Aleksandar Janković objavio je spisak igrača na koje računa u dvomeču baraža za Evropsko prvenstvo koji naša mlada reprezentacija igra protiv Engleske 12. i 16. oktobra.
Spisak igrača za Englesku.
Opsirnije »

Mlada reprezentacija na korak od baraža nakon remija u Danskoj

Mlada reprzentacija Srbije je odigrala 1:1 sa Danskom u Alborgu i obezbedili izgledne šanse da se nadju u baražu za Evropsko prvenstvo 2013. godine u Izraelu.

Nemanja Kojić je imao dve izgledne šanse u prvom poluvremenu, prvu u 21. minutu kada je izašao sam pred golmana Danske posle sjajnog pasa Luke Milunovića, ali je za malo bio ne precizan, a zatim posle manje od minuta je posle pasa Malbašića šutirao ali je golman Danske bio siguran.

Opsirnije »

Jankovic: „Drugacija forma za reprezentaciju“

Selektor mlade reprezentacije Srbije Aleksandar Janković izjavio je da će igrači koji budu pozvani za utakmicu sa Moldavijom biti osnova reprezentacije u kvalifikacijama ali da to ne znači da neće biti novih imena.

Janković smatra da se igračima razlikuje reprezentativna od klupske forme.