Prijavite se kao saradnik sajta BeliOrlovi.rs
Arhiva za kategoriju:

Prijateljska utakmica

Srbija-Irska Live prenos – Uzivo – Direktan – Live Stream (20:45)

Fudbalska reprezentacija Srbije posle neuspeha u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Brazilu okreće se novim izazovima i pripremama za kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2016. godine u Francuskoj. Prvu prijateljsku utakmicu pod vođstvom novog selektora, tačnije privremenog vršioca dužnosti selektora, Ljubinka Drulovića Srbija igra protiv Irske u Dablinu. Direktan prenos ovog meča možete pratiti na našoj internet stranici!

Srbija

Srbija

Opsirnije »

Srbi i Rusi prijateljski u Dubai

„A“ reprezentacije Rusije i Srbije odigraće prijateljsku utakmicu u Dubaiju.
Vrijeme početka utakmice još uvijek nije dogovoreno, ali je sigurno da će se utakmica odigrati 15. novembra u skladu sa FIFA međunarodnim koordinisanim kalendarom takmičenja.

Opsirnije »

Srbija-Kolumbija Live prenos – Uzivo – Direktan – Live Stream

Još jedan test meč za našu reprezentaciju. Selektor naše reprezentacije Siniša Mihajlović će isprobati ponovo još nekoliko novih igrača, a mi se nadamo da ćemo napokon videti lepršavu igru i pobedu ovog puta nad Kolumbijom. Direktan prenos ovog meča možete pratiti na našoj internet stranici!

Fudbalska reprezentacija Srbije

Opsirnije »

Miha objavio spisak za Kolumbiju

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović saopštio je spisak igrača na koje će računati za utakmicu sa Kolumbijom koju će „Orlovi“ igrati 14. avgusta u Barseloni.

Siniša Mihajlović

Opsirnije »

Kipar – Srbija 1:3 – Srbija pobedila Kipar, drugo poluvreme recept za Zagreb!

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Kipar u Nikoziji sa 3:1 u prijateljskoj utakmici, prvoj zvaničnoj u 2013. godini. Dvostruki strelac za „orlove“ bio je Dušan Tadić, pitanje pobednika rešio je Dušan Basta, dok je domaću selekciju u vođstvo doveo Makridis.

Miralem Sulejmani

Bio je ovo prvi meč „orlova“ ove godine ujedno i jedina provera pred gostovanje Hrvatskoj u nastavku kvalifikacija za Mondijal u Brazilu. Ispit su položili, što je bilo jako bitno, jer su „kockasti“ poslali jasnu poruku ubedljivom pobedom nad Južnom Korejom od 4:0.

Srbija je prva pripretila u trećem minutu kada je Tadić centrirao sa levog krila, ali su domaći defanzivci izbacili loptu u korner. Nakon udarca iz ugla sevnula je kontra Kiprana, a Ivanović je ispravio prvobitnu grešku i otklonio opasnost.

Đuričić se vratio na poziciju iza napadača i u devetom minutu se oslobodio dva čuvara, šutirao sa distance, ali je lopta otišla pored leve stative. Nakon toga se igralo dosta mirno, utakmica je bila prava prijateljska, a da su „orlovi“ za protivnika imali neku ozbiljniju ekipu, ne bi se baš dobro proveli u prvom poluvremenu.