Prijavite se kao saradnik sajta BeliOrlovi.rs
Arhiva za kategoriju:

Francuska-Srbija 2012

Mijailovic: „Videlo se kako igra Riberi“

Vezista Crvene zvezde, Srđan Mijailović, debitovao je u četvrtak za „A“ tim reprezentacije Srbije na utakmici protiv Francuske, u 60. minutu Mijailović je zamenio Nemanju Matića, pa se tako mladi vezista nada da će dobiti šansu i u narednoj utakmici.
Na Mijailovića najjači utisak ostavio Frenk Riberi.
Opsirnije »

Mihajlovic: „Mogli smo da pobedjujemo slabije“

Stokholm je poslednja stanica reprezentacije Srbije na ovoj mini-turneji, u prethodne dve utakmice zabeležili smo dva poraza, od Francuske 2:0 i od Španije 2:0, ali Siniša Mihajlović je rekao da je video pozitivne i negativne stvari u reprezentaciji.

Siniša Mihajlović smatra da smo mogli da igramo sa

Siniša Mihajlović, selektor Srbije

Opsirnije »

Mihajlovic: Sada znamo na cemu da radimo

Selektor reprezentacije Srbije, Siniša Mihajlović, izjavio je posle poraza od 2:0 da je Francuska sve svoje šanse stvorila posle grešaka njegovih izabranika. Golove su postigli Riberi i Maluda.

Siniša Mihajlović smatra da je reprezentacija Francuske sve svoje šanse stvorila posle grešaka srpskih igrača.

Opsirnije »

Novi poraz „Orlova“

Fudbaleri reprezentacije Srbije poraženi su od Francuske rezultatom 2:0. Francuska je bolje ušla u utakmicu a Riberi postigao gol već u 11. minutu da bi konačan rezultat postavio Maluda u 16. minutu.
Rezultat koji niko od nas nije želeo da vidi na kraju ali ipak... Opsirnije »

Djokovic u Remsu bodri „Orlove“

Reprezentacija Srbije bi mogla da dobije veliku podršku na tribinama stadiona u Remsu, na utakmici Francuska – Srbija mogao bi da prisustvuje najbolji teniser sveta Novak Đoković. Đoković je rekao da se čuo sa Mihajlovićem i da će dati sve od sebe da stigne na stadion.