Prijavite se kao saradnik sajta BeliOrlovi.rs
Arhiva za kategoriju:

Kipar-Srbija 2013

Kipar – Srbija 1:3 – Srbija pobedila Kipar, drugo poluvreme recept za Zagreb!

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Kipar u Nikoziji sa 3:1 u prijateljskoj utakmici, prvoj zvaničnoj u 2013. godini. Dvostruki strelac za „orlove“ bio je Dušan Tadić, pitanje pobednika rešio je Dušan Basta, dok je domaću selekciju u vođstvo doveo Makridis.

Miralem Sulejmani

Bio je ovo prvi meč „orlova“ ove godine ujedno i jedina provera pred gostovanje Hrvatskoj u nastavku kvalifikacija za Mondijal u Brazilu. Ispit su položili, što je bilo jako bitno, jer su „kockasti“ poslali jasnu poruku ubedljivom pobedom nad Južnom Korejom od 4:0.

Srbija je prva pripretila u trećem minutu kada je Tadić centrirao sa levog krila, ali su domaći defanzivci izbacili loptu u korner. Nakon udarca iz ugla sevnula je kontra Kiprana, a Ivanović je ispravio prvobitnu grešku i otklonio opasnost.

Đuričić se vratio na poziciju iza napadača i u devetom minutu se oslobodio dva čuvara, šutirao sa distance, ali je lopta otišla pored leve stative. Nakon toga se igralo dosta mirno, utakmica je bila prava prijateljska, a da su „orlovi“ za protivnika imali neku ozbiljniju ekipu, ne bi se baš dobro proveli u prvom poluvremenu.

Opsirnije »

Kipar-Srbija Live prenos – Uživo – Direktan – Live Stream

Gledajte direktan prenos utakmice reprezentacija Srbije i Kipra u prijateljskoj utakmici koja se igra u Nikoziji danas u 17:00. Na našem sajtu moći ćete da gledate live streaming video ove utakimce. Watch live football.

Fudbalska reprezentacija Srbije

Srbija – Kipar – RTS

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović najavio je da će u prijateljskom meču protiv Kipra štoperski tandem činiti Nastasić i Tomović, kao i da će šansu od prvog minuta sigurno dobiti Zdravko Kuzmanović i Nikola Đurđić.