Prijavite se kao saradnik sajta BeliOrlovi.rs
Arhiva za kategoriju:

Švedska-Srbija 2012

Dobra igra, ali opet poraz

Sve je po starom, reprezentacija Srbije poražena je i u trećoj utakmici ove turneje, sada od Švedske 2:1 ali ono što može da nas raduje je prvi gol reprezentacije od kada je na mestu selektora Siniša Mihajlović.
Švedska - Srbija, igrači Srbije pevaju himnu
Srbija je sjajan utisak ostavila u prvom poluvremenu ali su, nažalost, sve to poništili bledom partijom u nastavku utakmice. Srbija je primila dva „glupa“ gola, prvi posle greške golmana a drugi posle penala koji je skrivio golman Kahriman.

Opsirnije »

Mladenovic: „Kakav odmor, za ovo se živi“

Reprezentativac Srbije, Filip Mladenović, presrećan je što je debitovao za „A“ reprezentaciju Srbije kao i zbog celokupnog učinka u prolećnom delu sezone.
Mladenović i Riberi
Sjajan uspon Filipa Mladenovića krunisan je debijem u reprezentaciji Srbije u duelu protiv Francuske a duel sa Francuskom, bez obzira na poraz, ostaće u lepom sećanju Mladenovića. Mladenoviću će nastup za reprezentaciju biti dodatni podstrek da još bolje radi u narednoj sezoni.

Opsirnije »

Mihajlovic uputio apel navijacima

Srbija će imati brojne navijače u Stokholmu i to je pozitivna činjenica, ali posle današnjih informacija da će stadion „Rasunda“ dobiti FS Kosova na poklon, izazvalo je strah u taboru naše reprezentacije od eventualnih incidenata što nam nimalo ne bi trebalo s obzirom da su srpski navijači u UEFA-i još pod „velikom lupom“ zbog „slučaja Đenova“ i ostalih manjih incidenata kao i incidenata koje su priredili navijači Crvene zvezde i Partizana.Siniša Mihajlović apeluje na navijače Srbije da se uzdrže od bilo kakvih incidenata i da dostojanstveno bodre .
Opsirnije »

Svedska-Srbija Live prenos – Uživo – Direktan – Live Stream

Gledajte direktan prenos utakmice reprezentacija Srbije i učesnikom predstojećeg Evropskog prvenstva – Švedskom. Utakmica počinje u 19:00 na Råsunda stadion u Stokholmu. Na našem sajtu moćićete da gledate live streaming video ove utakimce. Watch live football.

Švedska -Srbija, Live prenos 19h
Opsirnije »

Lukovic: Ne znam da li mogu da igram; Aleksic: Nemam tremu

U tabor naše reprezentacije vratio se Aleksandar Luković, Luković je bio na okupljanju u Staroj Pazovi ali je zbog povrede na treningu propustio utakmicu u Švajcarskoj (protiv Španije) i Francuskoj (protiv Francuske).

Aleksandar Luković ne zna da li će biti spreman za utakmicu sa Švedskom.