Prijavite se kao saradnik sajta BeliOrlovi.rs
Arhiva za kategoriju:

Eredivizija

Meleg dao gol iz kornera!

Bivši fudbaler Vojvodine Dejan Meleg koji ima samo 19 godina na najbolji način predstavio se u Ajaksu, on je postigao gol direktno iz kornera!

dejan meleg

Opsirnije »

„Orlovi“ bez napadaca, a Zigic, Ljajic i Jovanovic pogadjali, i Djuricic se upisao!

Jučerašnji dan mogao bi dosta da poveća šanse da se izbor Mihajlovića što se tiče napada promeni kao i da ohrabri navijače koji su zabrinuti zbog činjenice da su „Orlovi“ u četiri prijateljske utakmice dali samo jedan gol, i taj jedan je defanzivac postigao! Juče su u svojim prvenstvima golove postigli Žigić (Birmingem), Jovanović (Anderleht), Ljajić (Fiorentina) i Filip Đuričić (Hereven).

Gol

Opsirnije »

Djuricic postigao dva gola protiv Rapida! (VIDEO)

Holandski Hereven obezbedio je plasman u plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Rapida iz Bukurešta već u prvom susretu, holandski tim je savladao Rapid rezultatom 4:0 a dva gola je postigao srpski fudbaler Filip Đuričić.

Filip Đuričić postigao dva gola protiv Rapida iz Bukurešta.

Opsirnije »

Holandija: Djuricic i Vukovic precizni, Sulejmani asistent

Odigrano je dvanaesto kolo holandskog šampionata, obeležio ga je lud meč između Utrehta i Ajaksa. Utakmica je bila puna preokreta i neizvesnosti, Ajaks je 2 puta vodio, ali Utreht je na kraju izašao kao pobednik iz ovog duela rezultatom 6:4! Miralem Sulejmani je asistirao kod trećeg pogotka svoje ekipe.

Opsirnije »

Holandija: “Tadic Expres“

Za vikend je odigrano vrlo efikasno 11. kolo holandskog prvenstva, najubedljiviju pobedu ostvario je Groningen koji je sa čak 6 šest golova ponizio nesrećni Fejnord. Već u 45. sekundi Dušan Tadić je golom pokazao gostima iz Roterdama šta ih čeka. Na poluvreme se otišlo sa 3 pogotka u mreži Fejnorda, a isto toliko čekalo ih je i u drugom poluvremenu. Kod poslednjeg gola Tadić je “kumovao“ sjajnom asistencijom.