Juve nije uspeo da slavi u Kataniji, ali nisu ni Udineze na Sardiniji, ni Lacio protiv Palerma. Posle četiri odigrana meča u Seriji A, gužva na vrhu. Miloš Krasić u najboljoj partiji sezone postigao gol protiv Sicilijnaca.
Milos Krasic, JuveKatanija je bila bolji rival u prvom poluvremenu. Juventus nemoćan i bez ideje. Ni domaći nisu mnogo napravili, ali je Bergesio pobegao Kjeliniju na prvoj stativi i savladao Bufona.

U drugom delu, druga priča. Juve bolji, razigrao se Krasić, naš as je doneo izjednačenje, šutirao je sa oko 20 metara, Anduhar je pogrešio, lopta je završila u mreži.

Juve je pritiskao imao nekoliko prilika za pobedu, ali je i Katanija opasno pretila. Mnogo bolje drugo poluvreme uz jaku kišu i klizav teren.

Na kraju, bez pobednika, što je i najrealniji rezultat ovog meča.

U matine terminu Kjevo je srušio Đenovu, vodili su gosti golom Palasija, ali su Veronezi okrenuli rezultat. Prvo je kapiten Pelisije izjednačio 15 minuta pre kraja, da bi Moskardeli u nadoknadi doneo pobedu Kjevu.

Janković je čitav meč presedeo na klupi.

Ubedljiva je bila Sijena protiv Lećea, istakao se dvostruki strelac Kalajo. Brkić je branio za Sijenu, Tomović igrao za Leće.

Atalanta je bila sigurna protiv Novare, u redovima gostiju Radovanović je zamenjen. Domaći su vodili 2:0, Pijemontezi samo ublažili poraz.

Lacio nije uspeo da slomi Palermo, završeno je bez golova, baš kao i na Sardiniji gde je Udineze bio bliži pobedi od Kaljarija.

Na tabeli vode Udineze i Juventus sa po 8 bodova, Napoli, Fiorentina, Palermo, Kaljari i Kjevo imaju po 7…

Izvor: Sportske.net