Srpski reprezentativci Nenad Milijaš i Boško Janković postigli golove za svoje klubove.

U Engleskoj se igrala osmina finala Karling kupa, a snage su odmerili dva srpska reprezentativca – Kolarov i Milijaš.

I ovog puta, kao i protiv Vidića, uspešniji je bio klub Aleksandra Kolarova koji je odigrao celu utakmicu.
Ipak, Nenad Milijaš je postigao vodeći pogodak na utakmici. Poslao je neodbranjivu loptu iz kaznenog prostora i već u 18. minutu na semaforu je stajalo 1-0 za Vulverhempton.
Ipak, radost „Vukova“ je kratko trajala. Džonson, Nasri, dva puta Džeko, i De Vris autogolom prebacili rezultat na stranu Sitija i u 64. minuti je bilo 1-5.
Samo minut kasnije drugi gol za Vulverhempton postigao je O’ Hara, no to je bilo sve što su mogli učiniti domaći fudbaleri.

Kolarovov Siti, tako je potvrdio dobru formu nakon nedeljne pobede nad gradskim rivalom Mančester junajtedom.

Branislav Ivanović je igrao u timu Čelzija koji je savladao Everton sa 1:2.
U utorak  je odigrana i utakmica Alderšot – Mančester junajted koju su „Crveni đavoli“ dobili sa 0:3, a sada već bivši reprezentativac Srbije, Nemanja Vidić je odigrao celu utakmicu i zaradio žuti karton.