Reprezentativci Srbije juče su stigli u Rems, gde će sutra (31. maj) da odigraju utakmicu sa Franuskom, a poznato je i ko će da deli pravdu na toj utakmici – reč je o Nemačkoj sudijskoj trojci.

Knut Kiršer biće glavni sudija na utakmici Francuska - Srbija.

Knut Kiršer, nemački fudbalski sudija

Glavni sudija biće, Nemac, Knut Kiršer a pomagaće mu zemljaci Detlef Šepe i Markus Sin, četvrti sudija biće, Francuz, Pjer Ševro.

Utakmica počinje u 21:00, i biće to prilika za obe reprezentacije da pokažu napredak u igri nakon lošeg rezultata u prethodnoj utakmici. Srbija je izgubila od Španije sa 2:0 ali se vide elementi u igri koji mogu da ohrabre.

Francuska je u Valensijenu bila na pragu poraza, Island je pet minuta pre kraja utakmice, ali su onda Francuzi pokazali kvalitet i za pet minuta uspeli da preokrenu rezultat u svoju korist.

Videćemo kako će naša reprezentacija da odigra u Remsu. Direktan prenos ove utakmice možete da pratite na našem sajtu.