Danas su odigrana dva meča Izrael – Srbija i oba puta su bili uspešniji gosti.
Mlada reprezentacija je savladala svoje vršnjake sa 0-1, a A selekcija je dobila meč protiv Izraela sa 0-2.

Zoran Tosic proslavlja gol protiv Izraela, Srbija-Izrael 2-0, Tel Aviv

Kakav dan za srpski fudbal! Fudbaleri Srbije su najavljivali da će ovim utakmicama vratiti pouzdanje navijačima i to su i uradili.

Lep dan započeo je utakmicom mlađih selekcija i na tom meču se najbolje snašao Stefan Šćepović u 69. minutu i to je bio rezultat meča.

Završnica dana i „šlag na tortu“ ostavljen je A selekcijama Izraela i Srbije, a više umeća opet su imali gosti. Selektor Petrović je dao priliku skoro svim igračima i to je urodilo dobre odbrane, pasove i na kraju i golove.
Prvi gol postigao je Zoran Tošić u 23. minutu na asistenciju Ivanovića sa desne strane. Tošić je, našavši se u srcu kaznenog prostora, lako savladao golmana Auta.

Drugi gol je delo Veseljka Trivunovića, koji je sa dvadesetak metara preciznim šutom pogodio levi gornji ugao protivničkog gola. Igrao se 77. minut.

Šanse pred kraj utakmice da povećaju rezultat, imali su i Pantelić i Ljajić, ali sreća nije bila na njihovoj strani.

Sve u svemu, odličan dan za srpske fudbalere. Ovakvom igrom Orlovi se zasigurno mogu plasirati na EP. Sretno Orlovi!