Zoran Bambi Tošić sa tri gola je, bez premca najzaslužniji za pobjedu CSKA nad Krasnodarom 5:1. Sva tri gola, Bambi je postigao u prvom poluvremenu.

Tošić golgeter

Srpski reprezentativac je u 14.minutu,  na asistenciju Ignjaševiča doveo svoj tim u vođstvo. Nakon Tošića, u strijelce se upisao i Dumbija, a onda… Bambi šou.

Svoj drugi, a treći gol na utakmici postigao je u 27.minutu. Ponovo je proradila veza Ignjaševič – Tošić. Defanzivac je sjajno poslao loptu naprijed, Tošić se najbolje snašao u šesnaestercu i nakon odličnog šuta na semaforu je pisalo 3:0.

Nova akcija CSKA u 39.minuti – Tošić krade loptu po desnoj strani, proslijeđuje je Dumbiji koji odigra dupli pas sa srpskim kolegom i opet TOŠIIIĆ!

Početkom drugog poluvremena u strijelce za Krasnodar se upisao Mamaev. Ispostaviće se da je to bio i jedini pogodak Krasnodara.

Peti gol na utakmici za CSKA postigao je čovjek koji je dva puta asisitirao Tošiću – Ignjaševič, i to u 67. minutu.

Tošić je tri gola postigao za 25 minuta, a pogledajte i kako.

Beli orlovi (M.Petković, foto:uefa.com; video: youtube.com)