U Premijer ligi svako novo kolo je borba za titulu. Borbu za titulu vode i srpski fudbaleri – Kolarov, Ivanović i Vidić, koji su u ovom kolu nosili dres svog kluba po 90 minuta. Kolarov pogodio mrežu Vulsa.

Aleksandar Kolarov, Siti

Utakmica kao u Liga kupu – Mančester Siti protiv Vulsa! I ovog puta, „građani“ su bili bolji, a u strelce se upisao i Aleksandar Kolarov.
Kako je Kolarov odigrao ovu utakmicu govori vest da je izabran za najboljeg igrača utakmice!

Prvi gol za Siti postigao je Džeko (52. minut), drugi je, kako rekosmo delo Aleksandra Kolarova(65. minut), a treći gol za domaćine postigao je Jonson(90+). Gol za Vulse postigao je Hunt iz penala(75. minut).

U timu gostiju, Nenad Milijaš nije bio u protokolu, iako je na prošloj utakmici protiv Sitija postigao pogodak.

Pogledajte golove:

Ovom pobedom, Siti je zadržao 5 bodova prednosti u odnosu na Mančester junajted koji je kao gost savladao Everton sa 0:1. Jedini gol postigao je Ćićarito u 19. minuti, a Nemanja Vidić je na svom nivou odigrao celu utakmicu.

U derbiju kola i Londona, Arsenal je kao gost, na Stamford Bridžu savladao Čelzi sa 3-5.
Golove za „plave“ postigli su Lampard, Teri i Mata. Sa druge strane, sjajnu igru još jednom pružio je Robin van Persi sa 3 gola. Druga dva su delo Volkota, odnosno Santosa.

Branislav Ivanović je u dresu Čelzija na terenu proveo celu utakmicu i pružio dobru partiju, iako je njegov klub poražen.

Beli Orlovi (M.Petković, foto: Getty Images)