U Ukrajini polovičan učinak naših reprezentativaca. Tavrija i Damir Kahriman gostovali su ekipi Vorskle, dok je Miloš Ninković sa Dinamom iz Kijeva ugostio ekipu Zarije.

Damir Kahriman je kao i do sada bio standardno na golu Tavrije, ali ni u ovom kolu nisu imali sreće jer su ponovo u finišu utakmice ispustili prednost. U 6 minutu nazalost je došlo da auto gola, krivac za to je Monakov(video) jer je loptu smestio iza ledja Kahrimana. Nedugo zatim Tavrija dolazi do izjednačenja u 11 minutu golom Ljubičića. Za preokret u ovoj utakmici se pobrinuo Nazarenko u 73 minutu. Ali kao što smo već rekli ipak pred kraj utakmice ekipa Vorskle je iskoristila svoje „šanse“ i u 89 minutu preko Kirilova i u 92 minutu preko Januzija došla do 3:2 i možda za njih neočekivanih 3 boda.

Damir Kahriman(foto: Sk Tavria)

Kahriman, stekli smo utisak da ni kod jednog gola nije mogao ništa da učini jer su golovi protivničke ekipe bili i više nego srećni, možete se i sami uveriti u linku koji smo vam stavili kod auto gola Monakova.

Ekipa Miloša Ninkovića, Dinamo iz Kijeva, zabeležila je više nego ubedljivu pobedu nad ekipom Zarije od 6:1! Naš reprezentativac nažalost još uvek nije našao svoje mesto u postavi Dinama. Njegovi saigrači su već u prvom poluvremenu postigli tri gola: Husev u 12 minutu, Milevski u 16 minutu i Alijev u 26 minutu. Rezutatom 3:0 se otišlo na odmor. U drguom poluvremenu su nastavili istim tempom i duplirali prednost sa 3:0 na 6:0 golovima: Koreje u 58, Dudua u 62 i Jarmolenka u 76 minutu. Gosti su postigli počasni pogodak u 89 minutu, a strelac je bio Bili.

Dinamo je ovom pobedom zauzeo 1 mesto na tabeli jer je Metalist( Dišljenković na golu) u gostima savladao Šahtjor 1:2!