Fudbaler Mančester junajteda Nemanja Vidić postigao je drugi gol za svoj tim u 85. minutu utakmice protiv Aston vile, zahvaljujući čemu su „đavoli“ izbegli poraz odigravši 2:2 protiv Aston vile u 13. kolu Premijer lige.

Nemanja Vidic, Junajted

Posle prilično lošeg prvog poluvremena, u nastavku su obe ekipe zaigrale dosta otvorenije, a Vila je imala bolje prilike do prvog gola. Domaći su došli u vođstvo preko Ešlija Janga sa bele tačke, nakon čega su momci Aleksa Fergusona krenuli nešto angažovanije ka golu Vile.

Posle drugog gola koji je bio delo Olbrajtona, igrači Mančestera su krenuli na sve ili ništa i brzo su preko Makede smanjili vođstvo, da bi konačan rezultat postavio reprezentativac Srbije Nemanja Vidić.

Mančester Siti nije uspeo da slomi otpor Birmingema i pored pregršt šansi. Nikola Žigić odigrao je 65 minuta u redovima gostiju ali nije imao izglednijih prilika, dok je Aleksandar Kolarov bio odličan u redovima Sitija sve dok se nije umorio, pa je zamenjen desetak minuta pre kraja susreta.