U četvrtak je na programu bila većina prvih utakmica plej ofa za Ligu Evrope, a sa dva gola u pobedi CSKA nad Anortozisom od 4:0 istakao se fudbalski reprezentativac Srbije Zoran Tošić. Tošić je prvi gol za svoj novi klub na međunarodnoj sceni postigao u 48. minutu sjajno izvedenim slobodnim udarcem.

Drugi pogodak, kojim je postavio konačan rezultat u Moskvi, Tošić je postigao u 74. minutu odlično primirivši loptu u kontranapadu, a onda je poslavši u dalji ugao gola golmana Anortozisa sa kojim se našao u situaciji 1 na 1.

Na ovoj utakmici od navijača „armejaca“ oprostio se Miloš Krasić koji će u subotu potpisati petogodišnji ugovor sa Juventusom. Kako se Krasić nije našao u ekipi CSKA za prvi meč sa Anortozisom, imaće pravo da nastupa za torinsku „staru damu“ u ovom takmičenju.